fbpx

Kviečiame į individualius susitikimus arba Atvirų durų vakarus (plačiau čia)  Registruotis

Socratus icon

Mokyklos bendruomenė veikia pasitikėjimo ir bendradarbiavimo principu. Mokytojai tarpusavyje dalijasi sėkmingais metodais ir kartu ieško sprendimų įvairiose kasdienėse mokyklos situacijose. Mokytojas lydi mokinius jų mokymosi procese, padeda atrasti stipriąsias bei tobulintinas puses, ugdo mokinių gebėjimą savarankiškai planuoti mokymąsi.

Audrius Ivanauskas

Meda Bugenytė

Logopedė

Turbūt sudėtinga būtų prieštarauti teiginiui, kad kalba - raktas į pasaulio širdį. Juk būtent ji įgalina mus visapusiškai pažinti aplinką ir supančius žmones. Išlavinta kalba suteikia pasitenkinimo gyvenimu pojūtį, nes kalbėdami užmezgame ryšį su žmonėmis, galime nevaržomai reikšti savo mintis, emocijas, norus, dalintis žiniomis. Kitaip tariant - tai yra bendravimo ir pažinimo įrankis.

Kad būtum suprastas, turi tuo įrankiu naudotis teisingai. Todėl drįsčiau teigti, kad dirbu labai reikalingą ir prasmingą logopedo darbą, kuris padeda vaikams atrasti visus taisyklingo kalbėjimo bei kalbos privalumus. Vaikai, kurių kalba išugdyta, aiškiau reiškia savo mintis, todėl lengviau bendrauja, geriau pažįsta juos supančią tikrovę, labiau pasitiki savimi ir kitais.

Mokykloje teikiu specialiąją švietimo pagalbą vaikams, konsultuoju tėvus ir pedagogus. Pirmiausia siekiu sukurti ryšį, paremtą abipusiu supratimu ir pasitikėjimu. Tai pasakytina ne tik apie ryšį su vaikais, bet ir su pedagogais bei tėvais, nes bendradarbiavimas yra mano sėkmingo darbo pamatas. Tokiu būdu siekiant pažangos yra sudaromos palankiausios sąlygos veiksmingam darbui. Todėl mokydamiesi vaikai atskleidžia savo gabumus bei stiprybes ir pasiekia geriausių jiems įmanomų rezultatų.

El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Audrius Ivanauskas

Audrius Ivanauskas

Psichologas

Mano, kaip mokyklos psichologo, tikslas - padėti kiekvienam bendruomenės nariui kitu kampu pažvelgti į svarbias gyvenimo aplinkybes, problemas, kryžkeles, surasti atsakymus į rūpimus klausimus, padėti kurti palankų emocinį klimatą visoje licėjaus bendruomenėje. Ir kas be ko - padėti mokiniams ir mokytojams geriau pažinti save ir aplinkinius.

Mokykloje teikiu psichologinę pagalbą ir konsultuoju mokinius, mokytojus ir tėvelius. Dar užsiimu edukacine veikla: vedu seminarus, skaitau paskaitas, filmuoju edukacines pamokėles visai licėjaus bendruomenei rūpimais klausimais. Tai man ir darbas, ir prasmė jame.

O matyti prasmę savo veiklose yra be galo svarbu. Darbas yra buvimo išraiška. Būti - reiškia gyventi. E. Fromas savo knygoje aprašė buvimo svarbą. Kai žmogus moką kažką duoti kitiems, o ne tik imti, tuomet jis patirs gyvenimo džiugesį. Tad mano kaip mokyklos psichologo prasmė - nesavanaudiškas davimas ir pasidalinimas su kitais tuo, kuo galiu pasidalinti.

El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Registruokitės susitikimui arba parašykite mums!

Prašaome, įrašykite savo vardą.
Prašome, įrašykite savo telefono numerį.
Prašome, įrašykite savo elektroninio pašto adresą.
Prašome, parašykite savo žinutę.
Aš ne robotas
Atnaujinti Invalid Input