fbpx

Kviečiame į individualius susitikimus arba Atvirų durų vakarus (plačiau čia)  Registruotis

Socratus icon

Mokyklos bendruomenė veikia pasitikėjimo ir bendradarbiavimo principu. Mokytojai tarpusavyje dalijasi sėkmingais metodais ir kartu ieško sprendimų įvairiose kasdienėse mokyklos situacijose. Mokytojas lydi mokinius jų mokymosi procese, padeda atrasti stipriąsias bei tobulintinas puses, ugdo mokinių gebėjimą savarankiškai planuoti mokymąsi.

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojai

Zita Gaidelienė

Zita Gaidelienė

Priešmokyklinės grupės mokytoja

Mokykla - tai nuolatinis judėjimas, smalsios vaikų akys, čežantys knygų puslapiai. Tai lyg čiurlenanti ir niekad nesustojanti žinių upė...

Zita Gaidelienė

Vaida Kozela

Priešmokyklinės grupės mokytoja

Mokytis, kad žinotum daugiau? Ne. Mokytis reikia tam, kad galėtum užduoti vis daugiau ir daugiau klausimų. 

Lenkų pedagogas, gydytojas ir rašytojas Janusz Korczak

Pradinių klasių mokytojai

Jovita Aksamit

Jovita Aksamit

Pradinių klasių mokytoja

Man, mokytojai, mokykla nėra tik darbas. Tai yra pasaulis, kuriame aš gyvenu. Pasaulyje, kuriame laikas praleistas su vaikais yra kupinas iššūkių, naujų potyrių ir atradimų bei džiaugsmo akimirkų.

Jovita Aksamit

Lina Ignatavičiūtė

Pradinių klasių mokytoja

Mokykla - tai vieta, kurioje vyksta ypatingi ir niekaip nepamatuojami mainai. Mokiniai čia išmoksta svarbias gyvenimo pamokas, o mokytojas pajunta, kad perduoda daug daugiau nei žinias. Taip kiekvienas mokykloje įsitraukiame į begalinį augimą.

Milda Stūglienė

Milda Stūglienė

Pradinių klasių mokytoja

Mokykla - tai vieta, kur kiekvienas išmokstame savo pamokas.

Justina Kliknaitė

Justina Šimanskienė

Pradinių klasių mokytoja

Mokykla - žmonės, kurie mus supa. Jų dėka įgauname žinių, patirties, išmokstame gyvenimo pamokas ir tobulėjame.

Kristina Važnevičienė

Kristina Važnevičienė

Pradinių klasių mokytoja

Mokykla - langas į pasaulį. Tai vieta, kur kasdien tobulėja ir auga ne tik vaikai, bet ir mokytojai.

Mokytojai dalykininkai

Augustė Andrijauskaitė

Augustė Andrijauskaitė

Muzikos mokytoja

Mokykla man puikus vaistas nuo rutinos! Čia vykstantys procesai tiesiog priverčia neužsisėdėti. Kiekviena diena atneša vis naujų emocijų, iššūkių, net ta pati dainelė muzikos pamokoje kaskart skamba vis kitaip.

María Martínez Bort

Kristina Dikšaitytė

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja

Mokykla - tarsi dienoraštis, kurį drauge rašo ir mokiniai, ir mokytojai. Be nematomų sienų, be baimės klausti ar suklysti. Čia mes susitinkame su savimi, ir tik nuo mūsų priklauso, kokiais žmonėmis tapsime šios istorijos pabaigoje.

Lukas Grigalavičius

Lukas Grigalavičius

Šokio mokytojas

Mokykla man - vieta, kurioje kiekvienas bendruomenės narys yra neatsiejama dalis. Vieta, į kurią norisi atvykti, ne tik atlikti savo darbo, tačiau ir puikiai praleisti laiką bendraujant, žaidžiant kartu su mokiniais. Juk kiekvieną kartą vieni iš kitų išmokstame nuostabių dalykų!

Lukas Grigalavičius

Samanta Jurjonaitė

Ispanų kalbos mokytoja

Kiekviena nauja diena, praleista mokykloje, skiriasi nuo tos, kuri buvo vakar, užvakar… Kiekviena pamoka mums suteikia galimybę gyventi akimirka, vadinasi, būti čia ir dabar. 

Tikiu, kad mes, mokytojai, savo atidžiu ir empatišku žvilgsniu, atsidavimu kiekvienam ir begaline aistra savo darbui, galime ugdyti ne tik protus, bet ir širdis. Tuomet mokymo(si) procesas įgyja prasmę, žavi, įkvepia ir motyvuoja stengtis kasdien.

Lukas Grigalavičius

Marija Judzentavičiūtė

Teatro terapijos mokytoja

Mokykla... 
Kai netikėtai atsirandi tankiausiam pasaulyje miške ir vos spėjęs apsidairyti pastebi, kad į tave bėga įsiutęs bulius. Bet staiga šalia išsipučia šermukšnis ir tu išgelbėtas. O tada besigrožint pajunti šaltą drėgmę, nes, pasirodo, tavo kojos jau iki kelių pelkėje. Klimpsti vis gilyn ir negali pajudėti, kol išsiveja gebenių kopėčios. Jomis užlipęs į pušies viršūnę sustingsti nuo begalybės spalvų, garsų, kvapų... bet staiga tave čiumpa apuokas ir pakeliui į jo lizdą tu supranti, kad šitas miškas yra mokykla ir kad nuotykiai tęsis dvylika metų. 

Kamilė Pudžemytė

Petras Jurkuvėnas

Ekonomikos ir verslumo pagrindų mokytojas

Man mokykla - tai bendruomenė, iš mokinių, mokytojų, tėvų, kurioje norisi būti, dirbti, augti. Norisi į ją sugrįžti, norisi apie ją papasakoti kitiems!

Vilma Jočienė

Vilma Jočienė

Gamtos eksperimentų, gamtos ir žmogus, biologijos mokytoja

Mokykla yra gyvenimas. Tik gyvenant išlieka žinios, gebėjimai, patirtys. Jei mokykla negyvena tuo, ko moko, - tai klaidinga mokykla.

Sigita Pikturnaitė

Sigita 
Kamandulienė

Teatro mokytoja

Mokykla man yra įkvėpimas - degančios ir smalsios mažųjų akys ir galimybė jomis matyti pasaulį kaip nepaprastą vietą.

Mokykla man yra iššūkis - ryšio paieška kontaktui su vyresnėliais ir bandymas jiems priminti, kad pasaulis yra nepaprasta vieta.

Mokykla man yra nepaprasta vieta - čia aš dalinuosi savo patirtimi ir žiniomis, tačiau būtent čia iš savo mokinių aš gaunu dar daugiau patirties ir žinių.

Nepaprasta!

Lina Kopcikaitė

Lina Kopcikaitė

Istorijos mokytoja

Mokykla man - tai žinių bei pergalių, potyrių bei nuotykių, atradimų ir svajonių namai.

Lina Kopcikaitė

Ina Kudrešova

Geografijos mokytoja

Kaip japonų patarlė byloja: ,,Viena diena su puikiu mokytoju yra geriau nei tūkstantis dienų stropaus mokymosi''. Man mokykla yra ta vieta, kurioje mokiniai įgauna žinių, randa atsakymus į iškeltus klausimus. Čia, būtent mokykloje, aš atrandu ryšį su vaikais, jų išgyvenimais ir emocijomis. Taip atsiranda man galimybė vesti juos painiais gyvenimo labirintais, dalinantis savo patirtimi bei atsakant į mokinių atsineštus klausimus.

Lina Kopcikaitė

Mykolas Lekevičius

Anglų kalbos mokytojas

Kur dar, jei ne mokykloje, galima gauti tiek daug galimybių tobulėti?
Šalia teiginių apie mokyklą norėjau pridėti klausimą.
Klausimai - mokyklos atsiradimo ir gyvavimo priežastis.

Lina Kopcikaitė

Jonas Mekšraitis

Chemijos mokytojas

Mokykla tai paradoksali vieta, kurią norime kuo greičiau baigti, tačiau vėliau dažnai prisimename su nostalgija. Visą naktį ruošiamės atsiskaitymui ir vis tiek stengiamės vogčiomis stebėti, ką rašo klasės draugas. Ir 12 metų klausydami mokytojų apie skaičius, faktus ir teoremas labiausiai išmokstame pažinti save ir draugus.

 

Alma Mikalauskienė

Alma Mikalauskienė

Matematikos ir informatikos mokytoja

Mokykla man tarsi neįkainojama žinių skrynia, kurią pravėrusi pažinau pirmuosius skaičius ir raides. Išmokau skaityti, rašyti ir pažinti mane supančią aplinką.

Sutikau mokytojus, kurie mane išmokė pagarbos ir pasitikėjimo jausmo. Atradau draugus, su kuriais augome ir tobulėjome kartu.

Rasa Mikalonytė

Dr. Rasa Mikalonytė

Kūno kultūros mokytoja

Mokykla - tai vieta, kur judėjimas pirmyn yra būtinas, varžymasis su savimi, siekiant pralenkti patį, save tampa mūsų varomąja jėga. Ir tai labai gerai atspindi olimpinis šūkis ,,Citius, Altius, Fortius”, kuomet pats procesas džiugina ne mažiau, nei pasiektas rezultatas.

Aušra Petravičienė

Aušra Petravičienė

Technologijų mokytoja

Mokykla - nuostabi vieta, kur galima kurti, mokytis, draugauti ir džiaugtis gyvenimu.

Aušra Petravičienė

Audrius Petrušis

Fizikos mokytojas

Mokykla man yra vieta, į kurią ateiname augti. Augti lengviau, kai yra iš ko mokytis. Mokiniai mokosi iš mokytojų ir iš vienas kito. Mokytojai, savo ruožtu, gali mokytis iš mokinių bei kolegų. Mokykloje stengiamės perduoti aplinkiniams tai, ką geriausiai žinome, suprantame, ką naujai atrandame. Ir taip augame. Kas dieną po truputį. Kartu.

Kamilė Pudžemytė

Ieva Tamašauskaitė

Matematikos mokytoja

Mokykla - nuo pirmo parašyto skaičiaus iki gilių minčių ir teoremų nagrinėjimo.

Rita Urbonaitė

Rita Urbonaitė

Dailės mokytoja

Mokykla yra žmonės. Visi žmonės. Vaikai. Tėvai. Mokytojai. Administracija. Švaros fėjos. Techninis personalas. Vairuotojas. Steigėjai. Budėtojai.

Mes galim būti pastate. Galim išeiti į lauką. Galim būti išvykoje. Parke. Galim persikraustyti.

Mokykla yra būsena. Jeigu namie galvojam apie būsimas pamokas. Jeigu pas močiutę mokomės kepti blynus. Kasdien, kai atliekam užduotis taip gerai, kaip tuo metu galim. Kai vakare susidedam į kuprinę priemones rytojui. Kai pakeliui kartojamės eilėraštį - mes puoselėjame mokymasi savo viduje.

Gražina Vaitkunskė

Gražina Vaitkunskė

Anglų kalbos mokytoja

Šiuolaikinė mokykla - gyvenimo dirbtuvės, kur ugdomas empatiškas, daugiakultūris, motyvuotas ir inovatyvus bei socialiai atsakingas pasaulio pilietis.

,,Non scholae, sed vitae discimus" - ne mokyklai, o gyvenimui mokomės (Seneka).

Gražina Vaitkunskė

dr. Eirimas Velička

Muzikos mokytojas

Mokykla - tai galimybė pasitikrinti savo idėjas ir įžvalgas, išsibandyti metodikas ir jas toliau tobulinti. Elliottas Eisneris yra pasakęs, kad ugdymo procesas panašesnis ne į baldų surinkimo instrukciją, bet į krepšinio varžybas (t. y. situatyvumas, procesualumas). Kitaip sakant, mokytojui galvosūkis - rasti būdą, kaip padaryti, kad mokinys įveiktų naudingą užduotį. Mokinio rūpestis - kaip nuo tos užduoties gudriau išsisukti. Panašiai taip ir jaučiuosi - mėginu mokinius „iščiupinėti“, rasti, kas juos kabina, kas juos gali sudominti ir patraukti, ir pamažu judėti pirmyn, progresuoti. Muzikos pamoka turėtų būti cool, o ne kančia.

Edita Zubriakova

Edita Zubriakova

Anglų kalbos mokytoja

Mokykla - tai mano inspiracijos, motyvacijos ir kasdienių šypsenų šaltinis.

Registruokitės susitikimui arba parašykite mums!

Prašaome, įrašykite savo vardą.
Prašome, įrašykite savo telefono numerį.
Prašome, įrašykite savo elektroninio pašto adresą.
Prašome, parašykite savo žinutę.
Aš ne robotas
Atnaujinti Invalid Input