fbpx

Kviečiame į individualius susitikimus arba nuotolines Atvirų durų dienas (plačiau čia)  Registruotis

Paskutinė savaitė prieš atostogas

Šią savaitę skiriame laiko tam, kam kartais trūksta laiko per mokslo metus: žaidžiame, juokaujame, bendraujame su kitų klasių mokiniais, pažįstame ir..... nejučia mokomės.

2022 m. birželio 10 d.

Erasmus+ projekto mobilumo vizitas Graikijoje

Birželio 4-11 dienomis VDU licėjaus „Sokratus“ atstovai: ispanų k. mokytoja Maria Martinez Bort, pradinių klasių mokytoja Kristina Važnevčienė ir du pirmokai: Viljamas ir Agnietė lankėsi Atėnuose (Graikijoje).

2022 m. birželio 8 d.

H.K.Anderseno klasės išvyka

Saulėtos dienos pačios tinkamiausios išvykoms, tad šiandien priešmokyklinukai iškeliavo tyrinėti gamtos!

2022 m. birželio 3 d.

DaVinčio klasės išvyka į Medininkus

Birželio 3 dieną DaVinčio klasės mokiniai turiningai laiką leido Medininkų apylinkėse: lankėsi Pasieniečių mokykloje, Medininkų pasienio punkte, Medininkų pilyje bei geografiniuose objektuose: Aukštojo bei Juozapinės kalnuose.

2022 m. birželio 1 d.

Licėjaus vadovybė dalyvavo Švietimo pažangos asamblėjoje

Birželio 1-ąją, Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga, VDU licėjaus direktorius Mindaugas Nefas ir jo pavaduotoja pagrindiniam ugdymui Roberta Žižienė dalyvavo Prezidentūros drauge su partneriais VDU Švietimo akademijos, EDU Vilnius, programos „Renkuosi mokyti!" ir Lietuvos moksleivių sąjungos (LMS) inicijuotoje Švietimo pažangos asamblėjoje.

2022 m. gegužės 30 d.

Kosminis skrydis pradinukams

Šiandien licėjaus 1-4 klasių mokiniai patyrė tikrą KOSMINĮ skrydį!

2022 m. gegužės 26 d.

Erasmus+ projekto dalyvių vizitas Lietuvoje

Gegužės 23-27 dienomis mūsų licėjuje vyko Erasmus+ projekto "Los valores a través del arte/Values through art" Nr. 2020-1-ES01-KA229-082202 trečiasis tarptautinis susitikimas, kurio metu projekto partneriai iš Šibeniko vidurinės mokyklos (Kroatija), tarp kurių buvo 4 mokytojos ir 12 mokinių bei mokiniai iš Ispanijos (nuotoliniu būdu) kartu su mūsų mokiniais dalyvavo pačiose įvairiausiose veiklose, skirtose kuo geriau pažinti Europines vertybes per meną ir ne tik.

2022 m. gegužės 26 d.

„Sokratus puota"

Ilgai lauktas bendruomenės renginys „Sokratus puota" ĮVYKO!

2022 m. gegužės 25 d.

Mūsų mokiniai konferencijoje „Jaunųjų tyrinėtojų atradimai”

Gegužės 25 d. mūsų licėjaus mokiniai: Saulė, Mintautė, Kasparas ir Benas kartu su mokytoja Vilma Jočiene dalyvavo Vilniaus miesto 3-4 klasių mokinių gamtamokslinėje praktinių - tiriamųjų darbų konferencijoje „Jaunųjų tyrinėtojų atradimai”. 

2022 m. gegužės 23 d.

Išvyka į Pinigų muziejų

Penktadienį Kolumbo klasė buvo kelionėje po pinigų pasaulį!

2022 m. gegužės 18 d.

Augalų žavadienis

Šiandien mokykloje minėjome Augalų Žavadienį. Bendruomenės nariai buvo kviečiami pasipuošti žaliai ar gėlėtai. Išradingumas pranoko lūkesčius. Detalės buvo derinamos nuo kojinių iki auskarų!

2022 m. gegužės 18 d.

Atsakymų paieškos Klimato kaitos muziejuje

Ar žinojote, kiek gamtos išteklių išeikvojate savo poreikiams ir ko būtų galima atsisakyti?

2022 m. gegužės 12 d.

Fizinio ugdymo pamokos Vytauto Didžiojo universitete

Šiandien VDU licėjaus „Sokratus" 5-8 kl. mokiniams kūno kultūros užsiėmimai vyko VDU Sporto mokslo tyrimų laboratorijoje. Mokinius sutiko prof. dr. Kazys Milašius, kuris kartu su kūno kultūros mokytoja dr. Rasa Mikalonyte teoriškai ir praktiškai supažindino su laboratorijos veikla.

2022 m. gegužės 11 d.

Erasmus+ mobilumo vizitas Lenkijoje

Erasmus+ projektuose dalyvauja ir mūsų mažiausieji, tad šį kartą į mobilumo vizitą Lenkijoje vyko Marko Polo klasės mokinės ir priešmokyklinukas. Projekto "Book story" veiklos apėmė įvairiausias bendras užduotis: popieriaus atsiradimo istorijas, pirmąjį raštą, filmukų kūrimą, žinoma, savo šalies pirmųjų spausdintinų knygų pristatymą.

2022 m. gegužės 9 d.

Erasmus+ projekto mobilumo vizitas Graikijoje

Gegužės 2-6 dienomis Kolumbo klasės mokinių grupė kartu su mokytojomis Gražina Vaitkunske, Lina Kopcikaite ir neformalaus ugdymo vadove Vitalija Latožaite dalyvavo Erasmus+ projekto „CLIL Connection. Exchanging and improving CLIL Practices Through Europe“ veiklose Graikijoje.

2022 m. gegužės 9 d.

Pažintis su „Thermo Fisher Scientific“ veikla

Gegužės 6 dieną mūsų licėjuje lankėsi šauni komanda iš vieno didžiausių privačių tyrimų ir plėtros centrų visame regione „Thermo Fisher Scientific“. Kartu su Darvino klasės mokiniais turėjome netradicinę integruotą biologijos-geografijos pamoką.

2022 m. balandžio 25 d.

Apdovanoti geriausiai protmūšyje pasirodę Lietuvos mokiniai

Gamtos savaitės renginių metu Darvino klasė žiūrėjo dokumentinį filmą „Ties riba: mokslas ir mūsų planeta“ (anglų k.) ir kovo 25 d. kartu su kitais mokiniais iš visos Lietuvos dalyvavo šio filmo pagrindu paruoštame protmūšyje (anglų k.) „Breaking Boundares: The Science of Our Planet“.

2022 m. balandžio 15 d.

Ekskursija po Vilniaus Mažąjį teatrą

Balandžio 13 d. Šekspyro klasė drauge su teatro mokytoja Sigita dalyvavo ekskursijoje po Vilniaus Mažąjį teatrą.
2022 m. kovo 24 d.

Bendruomenė sveikina ir džiaugiasi!

Visa VDU licėjaus „Sokratus" bendruomenė labai didžiuojasi savo vadovų ir mokytojų akademiniais pasiekimais!

2022 m. balandžio 8 d.

Erasmus+ projekto mobilumo vizitas Kroatijoje

Kovo 27 d. – balandžio 1 d. 13 VDU licėjaus „Sokratus” mokinių iš MPolo, Kolumbo ir DaVinčio klasės, lydimi ispanų mokytojos Marijos bei pirmokų mokytojos Jovitos, pradėjo Erasmus+ projekto „Los valores a traves del arte/ Values through art“ savaitę Kroatijoje! Šio projekto tikslas – pagerinti mokinių akademinius pasiekimus, stiprinti bendruomenę ir įveikti mokymosi sunkumus pasitelkiant meną.

2022 m. kovo 23 d.

Gamtos mokslų savaitės veiklos

Visa praėjusi savaitė (kovo 14-18 d.) buvo skirta Gamtos mokslų savaitei, kurios metu visų klasių mokiniai dalyvavo skirtingose veiklose, kuriose persipynė skirtingos disciplinos.

2022 m. kovo 8 d.

Erasmus+ projekto mokinių išvyka

Kovo 6 - 13 dienomis prasideda Erasmus+ projekto „CLIL CONNECTION. EXCHANGING AND IMPROVING CLIL PRACTICES THROUGH EUROPE“ mokinių mobilumo vizitas Madride (Ispanijoje). Šio projekto tikslas - diegti mokyklose CLIL metodiką bei didinti mokytojų motyvaciją dvikalbiam ugdymui. 

2022 m. kovo 7 d.

Nuotolinis renginys „Skaitymo, rašymo sutrikimai"

Kviečiame į kovo 23 d. (trečiadienį) 18 val. vyksiantį nuotolinį renginį Skaitymo ir rašymo sutrikimai" su licėjaus logopede Meda Bugenyte, skirtą VDU licėjaus „Sokratus" mokinių tėvams bei visiems besidomintiems mūsų mokykla. 

2022 m. kovo 4 d.

Ekskursija Lietuvos Respublikos Seime

Šiandien DaVinčio klasė kartu su geografijos mokytoja I. Kudrešova ir matematikos mokytoja A. Mikalauskiene lankėsi Lietuvos Respublikos Seime.

2022 m. kovo 3 d.

Erasmus+ projektų naujienos

VDU licėjus „Sokratus" dalyvauja net keliuose Erasmus+ projektuose kaip partnerinė mokykla. Pagal šiuos projektus vyksta įvairios veiklos ne tik mokykloje, bet ir už mokyklos ribų - susipažinti su kitų mokyklų patirtimi bei tų šalių tradicijomis vyksta mokytojai, o netrukus vyks ir mokiniai. Kviečiame paskaityti plačiau!

2022 m. kovo 2 d.

Žiema žiema, bėk iš kiemo!

Užgavėnės – tai slenkstis tarp nueinančios žiemos ir ateinančio pavasario. Per jas išvarome visa, kas užsiliko per žiemą: purvą, šaltį, negandas, pyktį, o jau tada pradedame laukti šviesos, šilumos, bundančio pavasario.

2022 m. vasario 18 d.

Ką veikia mokytojai per mokinių žiemos atostogas?

Dažnai mėgstama pajuokauti, kad mokytojai turi labai daug atostogų, tačiau mokytojai mokinių atostogų metu dirba, tiesa, tada darbas yra šiek tiek ramesnis, bet ne mažiau intensyvus. Kviečiame apie tai paskaityti plačiau.

2022 m. vasario 14 d.

Pirmasis VDU licėjaus „Sokratus" naujienlaiškis

Kodėl atsirado mūsų pirmasis naujienlaiškis ir kam jis skirtas? Visi žinome, kad atostogos yra nuostabus dalykas! Bet kartais kyla klausimų, o ką per jas veikti? Siūlome savo atostogas leisti prasmingai. Suplanuojame ir įgyvendiname! VDU licėjaus „Sokratus“ mokytojai skuba tėveliams ir mokiniams į pagalbą. Rekomenduojame tai, ką esame patys išbandę ir patyrę.

2022 m. vasario 1 d.

Kūrybinės valandos „Ką padarė žirklės“

Šiandien Kolumbo klasės technologijų pamoka buvo kitokia! Joje persipynė istorija, lietuvių kalba, menas. Iš pradžių susipažinome su Ievos Naginskaitės paroda „Ką padarė žirklės“, kurioje išvydome originalius autorės eskizus, iliustracijas, svarbius dokumentus ir sužinojome, kokia drąsi ir inovatyvi tuo metu buvo kūrėja – ji ne tik vairavo automobilį, bet ir labai kūrybiškai gebėjo savo darbuose užslėpti lietuviškus simbolius. 

2022 m. sausio 13 d.

Sausio 13-osios minėjimas

Sausio 13-osios minėjimo renginius pradėjome sausio 11 d., kuomet 7-8 klasių mokiniai susitiko su Sausio 13-osios nukentėjusiuoju prie Lietuvos radijo ir televizijos komiteto VU universiteto dėstytoju, VGTU inžinerijos licėjaus mokytoju Kęstučiu Bredeliu. 

2021 m. gruodžio 30 d.

„Išmintingi pokalbiai" su Rita Urbonaite

VDU licėjaus ,,Sokratus" psichologo Audriaus Youtube laidoje ,,Išmintingi pokalbiai” - dailės mokytoja Rita Urbonaitė.

2021 m. gruodžio 1 d.

„Išmintingi pokalbiai" su dr. Eirimu Velička

VDU licėjaus ,,Sokratus" psichologo Audriaus Youtube laidoje ,,Išmintingi pokalbiai” - muzikos mokytojas dr. Eirimas Velička.

2021 m. spalio 22 d.

,,Išmintingi pokalbiai” su Maria Martinez Bort

VDU licėjaus ,,Sokratus" psichologo Audriaus Youtube laidoje ,,Išmintingi pokalbiai” - mokytoja Maria Martinez Bort.

2021 m. rugsėjo 30 d.

,,Išmintingi pokalbiai” su Mindaugu Nefu

VDU licėjaus ,,Sokratus" psichologo Audriaus Youtube laidoje ,,Išmintingi pokalbiai" - licėjaus direktorius Mindaugas Nefas.