fbpx

Kviečiame į individualius susitikimus arba Atvirų durų vakarus (plačiau čia)  Registruotis

Neformalusis ugdymas

Socratus icon

Neformalus ugdymas licėjuje grindžiamas tuo, kad vaikai jo metu gautų įvairiapusiškų žinių, skleistųsi jų fiziniai bei protiniai gebėjimai. Užsiėmimus veda kvalifikuoti specialistai, o veiklų grafikas patogiai sudėliotas atsižvelgiant į tėvų darbotvarkes. Svarbu pastebėti, jog veiklas vykdome tiek licėjaus patalpose, tiek ir vykdami į išvykstamąsias sesijas. Turime tam skirtą saugų ir patogų transportą. Kokius būrelius siūlome?

Licėjuje siūlome rinktis būrelius, kuriuose vaikai gali atrasti save įvairiose srityse: menai, sportas, technologijos ir kita. Iš gausybės neformalaus ugdymo pasiūlos atsirinkdami būrelius savo mokiniams siūlome tik tuos, kuriuos veda profesionalūs neformalaus ugdymo vadovai – konkrečios srities specialistai, žmonės, mylintys savo veiklą.

Šiais mokslo metais siūlome vaikams rinktis šachmatų, robotikos, karatė, baseino, šokio bei keramikos būrelius, kurie vyksta iš karto po pamokų ir vaikai gali būti užimti iki 18:00 val. Taip pat siūlome ir logopedo paslaugas, o užsiėmimų metu vaikams padedama šalinti kalbėjimo, rašymo sutrikimus. Tai ne tik gerina mokymosi proceso rezultatus, bet ir suteikia papildomo pasitikėjimo savimi. 

Tam, kad būtų lengviau išsirinkti, pateikiame daugiau informacijos apie atskirus užsiėmimus:

NAUJIENA! VOKALINĖ STUDIJA

Šiais mokslo metais kviečiame 0-4 kl. mokinius į vokalinės muzikos būrelį.

Būrelis skirtas muzikinių gabumų lavinimui bei smagiam laiko leidimui po pamokų. Muzikuodami drauge mokiniai pažins ir atliks įvairių žanrų muziką, įgis sceninės kultūros patirties.

Užsiėmimų metu lavinsime balsą: mokysimės taisyklingo kvėpavimo būtino dainavimui, skirsime dėmesį intonacijai, ritmo pojūčio bei muzikinės klausos lavinimui ir, žinoma, kūrybiškumui. Kartu nepamiršime scenos kultūros - kalbėsime ir mokysimės, kaip reikia elgtis scenoje, kartu įveiksime scenos baimę. Dainavimą paįvairinsime perkusinių instrumentų skambesiu - mokysimės ne tik dainuoti, bet ir patys sau pritarti instrumentu.

NAUJIENA! EIQ AKADEMIJA

Kviečiame vaikus mokytis pažinti skaičius ir skaičiuoti pagal pasaulyje pripažintą NUMICON mokymosi programą. Kas yra NUMICON? Tai matematinio skaičiavimo metodika ypatinga tuo, jog vaikai mokosi suvokti skaičius per praktiką, lytėjimą, vaizdus bei žaidimą. NUMICON priemonės padeda matyti bei paliesti aritmetinio veiksmo rezultatą, todėl įsiminti ir atlikti aritmetinius veiksmus yra daug lengviau.

Ką veikiame NUMICON N2 (6-7 m.) lygio užsiėmimų metu?

  • Žaidžiant mokomės palaipsniui pažinti skaičius nuo 0 iki 100, sudėti ir atimti du, tris skaičius iki 30, sudėti ir atimti dvejetais, penketais, dešimtimis;
  • Pažindinamės su dviženkliais skaičiais, mokomės skaidyti juos į dešimtis ir vienetus, sudėti ir atimti dviženklius, apvalinti;
  • Mokomės daugybos ir dalybos principų;
  • Matuojame centimetrais ir metrais, sumuojame laiką, susipažįstame su simetrijomis;
  • Mokomės puses, ketvirčius, trečdalius bei pažinti trupmenas kaip skaičius;
  • Pažįstame smulkiuosius pinigus (monetas), skaičiuojame grąžą, vertę.

Daugiau apie EIQ Akademiją.

Šachmatai

Būrelį veda charizmatiškasis Andrius Mulevičius, kuris šachmatų treneriu dirba jau daugiau nei 15 metų. Andriaus auklėtiniai nuo 2 iki 75 metų amžiaus, galintys pasigirti svariais laimėjimais šachmatų bendruomenėje. Jis pats - įvairių šachmatų varžybų, dvikovų dalyvis bei nugalėtojas. Šachmatai – puikus būdas lavinti strateginį mąstymą ir nugalėtojo savybes.

Robotika

Užsiėmimus veda „Robotikos mokyklos“ atvykstantys mokytojai. Ši mokykla savo veiklą vykdo jau 10 metus, su partneriais iš viso pasaulio kuria įvairias mokymo metodikas bei turi sukaupusi itin didelę patirtį vaikų neformaliajame ugdyme. Mūsų mokiniai bei mokytojai dalyvauja robotikos varžybose įvairiose pasaulio šalyse: JAV, Kinijoje, Meksikoje, Dubajuje bei Europos valstybėse. Mokome vaikus apjungdami ir vystydami programavimo, mechanikos, elektronikos sritis, vadovaujamės STEAM principais. Kviečiame išbandyti!

Karatė

„Karate Akademija” – tai viena profesionaliausių pakopinio ugdymo karate mokyklų Lietuvoje. Mokyklos įkūrėjas Rytis Bublevičius (6 Dan), Vadovybės apsaugos departamento, asmenų apsaugos karininkas, majoras. Tarptautinėje Tradicinio karate arenoje Rytis žinomas kaip ilgametis profesionalus sportininkas bei puikus treneris, išugdęs virš 20-ies juodo diržo meistrų bei virš 10-ies Europos ir Pasaulio čempionų. „Karate Akademija” savo nariams suteikia visas galimybes dalyvauti atestaciniuose egzaminuose, turnyruose Lietuvoje, o taip pat – Tarptautinės Fudokan Karate Federacijos varžybose bei renginiuose visame pasaulyje. Daugiau apie akademijos veiklą.

Baseinas

Tai puiki pramoga ir sportas. Vaikai į užsiėmimus saugiai ir patogiai vyksta licėjaus transportu. Jų priežiūrą užtikrina atsakingas mokytojas. Vaikai mokosi plaukti viename moderniausių baseinų Lietuvoje - „Fitus“ sporto klubo baseine. Tai vaikų itin mėgstama veikla, kviečiame išbandyti ir išmokti plaukti arba tobulinti savo įgūdžius vandenyje.

Keramika

Keramikos būrelį veda Lietuvos dailininkų sąjungos narys Gvidas Raudonius. Menininkas aktyviai dalyvauja Lietuvoje ir užsienyje rengiamose parodose. Gvido keramikos kūrinių yra įsigiję daugelis Lietuvos ir užsienio muziejų, privačių asmenų. Menininkas kuria savo studijoje bei rengia keramikos kursus vaikams ir suaugusiesiems. Todėl tai puiki galimybė atrasti keramikos žavesį ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams.

Ukulėlių būrelis

Būrelis skirtas muzikinių gabumų lavinimui bei smagiam laiko leidimui po pamokų. Darbas vyks grupėje. Muzikuodami drauge, mokiniai pažins ir atliks įvairių žanrų muziką, įgis sceninės kultūros patirties. Lauksime pirmųjų pasirodymų mokykloje, o vėliau, galbūt, ir už jos ribų!
Mokykloje ukulelių turime, tačiau pasitarus su mokytoju, rekomenduojame jas įsigyti ir turėti asmenines.

Būrelis vyks penktadieniais 16:00 – 17:00 val.

Būrelio vadovas - muzikos mokytojas Eirimas Velička

Logopedas

Įveikiant kalbos ir kalbėjimo sutrikimus mokykloje, remiamasi kalbos mokslais: morfologijos, leksikologijos, fonetikos, sintaksės ir kt. duomenimis. Mokykliniame amžiuje padedame įveikti: garsų tarimo, fonologinio suvokimo, rašomosios kalbos sutrikimus (susiduriant su sunkumais skaityti ar suprasti skaitomus žodžius bei tekstą), specifinius skaitymo sutrikimus, rašymo sutrikimus dėl akustinių, optinių, erdvinių ir motorinių procesų pažeidimų. 

Mielai kviečiame registruotis į užsiėmimus. Jei turite klausimų ar pastebėjimų, kreipkitės asmeniškai Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Dėkojame ir iki susitikimų neformalios veiklos užsiėmimuose!

Registruokitės susitikimui arba parašykite mums!

Prašaome, įrašykite savo vardą.
Prašome, įrašykite savo telefono numerį.
Prašome, įrašykite savo elektroninio pašto adresą.
Prašome, parašykite savo žinutę.
Aš ne robotas
Atnaujinti Invalid Input